اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد “مدرسی معارف اسلامی” و “توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی” سال ۱۳۹۷

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد “مدرسی معارف اسلامی” و “توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی” سال ۱۳۹۷

شنبه, ۳ شهریور, ۱۳۹۷

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته ­شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ دانشگاه معارف اسلامی در رشته­ های “مدرسی معارف اسلامی” و “توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی” (ورودی مهرماه ۹۷)، بدینوسیله اسامی پذیرفته ­شدگان نهایی به ترتیب گرایش و نام خانوادگی به شرح ذیل اعلام می ­گردد. برادران می‌بایست در تاریخ های ۱۲ و ۱۳/شهریور/۱۳۹۷ و خواهران می‌بایست در تاریخ های ۱۴ و ۱۵/شهریور/۱۳۹۷ در ساعات اداری به همراه مدارک ذیل، جهت ثبت ­نام و انتخاب واحد

به آدرس:

قم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۲ ، دانشگاه معارف اسلامی، طبقه اول، بخش آموزش دانشگاه (جناب آقای روستا) مراجعه نمایند. بدیهی است عدم ارائه مدارک یا ناقص بودن مدارک، در تاریخ مقرر، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی گردیده و فرد دیگری جایگزین خواهد شد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.

لازم به ذکر است ثبت­ نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت نام نهایی منوط به اعلام نظر گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و احراز سایر شرایط می باشد.

* پذیرفته ­شدگان محترم، در صورت هرگونه سؤال یا ابهام می­ توانند با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۱۲-۰۲۵ جناب آقای روستا (کارشناس آموزش)، تماس حاصل فرمایند.

 

*** مدارک لازم جهت ثبت ­نام ورودی ­های کارشناسی ارشد

 1. واریز مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ (پانصد هزار) ریال به شماره شبای IR220100004001045903023451 بانک مرکزی به نام دانشگاه معارف اسلامی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور).
 2. اصل و تصویر مدرک تحصیلی سطح دو؛ در صورت آماده نبودن اصل مدرک سطح دو، ارائه گواهی مبنی بر اتمام سطح دو همراه با معدل کل و نیز امضای فرم تعهد مبنی بر ارائه اصل مدرک سطح دو، جهت ثبت نام موقت، الزامی است.
  • پذیرفته ­شدگان می بایست تا ۳۱/شهریور/۱۳۹۷ سطح دو خود را به اتمام رسانده باشند.
 3. چهار قطعه عکس ۳*۲ و یک قطعه عکس ۴*۳ جدید، زمینه سفید و پشت ­نویسی شده
 4. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو دوره)
 5. اصل و تصویر کارت ملی (دو دوره)
 6. اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید (مخصوص برادران).
 7. اصل و تصویر مدارک ایثارگری ( مخصوص افرادی که از سهمیه ایثارگران استفاده کرده­ اند)
 8. اصل و تصویر گواهی مبنی بر اتمام پایه ده کتبی (مخصوص برادران)؛ افرادی که پایه ده کتبی خود را به اتمام نرسانده ­اند، یک ترم تحصیلی فرصت خواهند داشت)
 9. تعهد محضری مبنی بر تعهد تحصیل در دانشگاه معارف اسلامی
  • این تعهد نامه از هر دفتر خانه‌ رسمی (قم و شهرستان) قابل قبول است. جهت دریافت نمونه تعهد نامه کلیک کنید Word / PDF
 10. تکمیل فرم مشخصات فردی (هنگام ثبت نام تکمیل می گردد)
 11. تکمیل و تحویل فرم تعهد نامه‌ گزینش (هنگام ثبت نام تکمیل می گردد)
 12. یک فقره چک در وجه دانشگاه معارف اسلامی، جهت تضمین تعهدات (ده میلیون ریال، بدون تاریخ)؛ چک تضمین، پس از فارغ التحصیلی، به دانشجو برگردانده می ­شود. (صاحب چک، فردی به غیر از خود دانشجو نیز می­ تواند باشد).

 

*** تذکرات مهم

۱ـ شروع کلاس ­ها، از تاریخ ۱/مهر/۹۷ می ­باشد و عدم حضور دانشجو در کلاس، غیبت محاسبه خواهد شد.

۲ ـ پذیرفته ­شدگانی که مدرک سطح دو خود را نمی ­توانند تا تاریخ ۳۱/شهریور/۹۷ تکمیل کنند یا قصد انصراف دارند، با شماره تلفن­ ۳۲۱۱۰۲۱۲-۰۲۵ (جناب آقای روستا)، تماس حاصل نمایند و موضوع را اطلاع دهند تا افراد ذخیره، جایگزین گردند؛ لازم به ذکر است عدم حضور فرد در تاریخ مقرر برای ثبت نام نیز به منزله انصراف بوده و هیچ اعتراضی در این زمینه پذیرفته نخواهد شد.

۳ ـ در صورتیکه مدرک سطح دو فرد پذیرفته شده، تا تاریخ ۳۱/شهریور/۹۷ تکمیل نشود و جهت ثبت نام اقدام کند، مطابق با قوانین وزارت علوم با او برخورد خواهد شد.

۴ـ کلیه پذیرفته ­شدگان نهایی بعد از ثبت ­نام قطعی، می­بایست در اردوی توجیهی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان جدید الورود (برادران و خواهران) شرکت نمایند؛ زمان و مکان این اردو، متعاقباً اعلام خواهد شد. شرکت در این اردو برای تمامی دانشجویان جدید الورود الزامی می ­باشد.

۵ـ دانشجویان جدید الورود غیر بومی خواهر متقاضی خوابگاه، می ­بایست هنگام ثبت ­نام، نسبت به تکمیل فرم مربوط به خوابگاه اقدام نمایند.

۶ـ کلیه دانشجویان جدید الورود می ­بایست فرم توانمندی دانشجویان را تکمیل کنند و هنگام ثبت نام به کارشناس آموزش تحویل دهند. جهت دریافت فرم توانمندی دانشجویان کلیک کنید.

 

*** در صورت هر گونه سوال یا ابهام در زمینه خوابگاه یا فرم توانمندی دانشجویان، با شماره های ۳۲۱۱۰۲۴۰ -۰۲۵ و ۳۲۱۱۰۴۸۸-۰۲۵  (آقایان نجفی و دل افروز) تماس حاصل نمایید.

 

جهت مشاهده اسامی پذیرفته­ شدگان نهایی بر روی لینک­ های زیر کلیک کنید :

 

برادران                                               خواهران

 

توجه : جهت اطلاع از اینکه در لیست ذخیره و تکمیل ظرفیت قرار دارید یا خیر، می توانید با شماره تلفن های ۳۲۱۱۰۲۱۲-۰۲۵ ، ۳۲۱۱۰۲۲۴-۰۲۵ و ۳۲۹۰۲۶۱۲-۰۲۵ تماس حاصل فرمایید.