اسامی پذیرفته شدگان مرحلۀ اول آزمون ورودی دکتری 1395 دانشگاه معارف اسلامی
05/10/1395

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحلۀ اول آزمون ورودی دکتری 95 دانشگاه معارف اسلامی
(آزمون کتبی؛ برگزار شده در تاریخ 30 مهر 95)، به اطلاع می رساند : اسامی اعلام شده، سه برابر ظرفیت دانشگاه می باشد که پس از انجام مصاحبه علمی، در هر گرایش حداکثر از 7 نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی جهت ثبت نام و تحصیل در دورۀ دکتری (روزانه) دعوت به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است سهمیه هیأت علمی و استعداد درخشان (در صورت کسب حدنصاب علمی) مازاد بر ظرفیت 7 نفر محاسبه می شود. بر این اساس لازم است :

 1. کلیه قبول شدگان مرحله اول، نهایتاً تا سه شنبه 14 دی 1395 به سایت گزینش نهاد رهبری مراجعه نموده و ثبت نام به عمل آورند؛ در صورت عدم ثبت نام تا این تاریخ، قبولی فرد، کان لم یکن تلقی می شود.

 

جهت ثبت نام در سامانه گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها کلیک کنید.

 

 1. کلیه قبول شدگان مرحله اول، مدارك مورد نياز مصاحبه به شرح ذیل را از روز چهارشنبه 8 دی 1395 لغایت روز دوشنبه 13 دی 1395 فقط در ساعات اداری، به آدرس ذیل و به صورت حضوری تحویل کارشناسان گروه ها نمایند:

جناب آقای هاشم زاده (32110291): گرایش های انقلاب اسلامی و تاریخ و تمدن اسلامی؛
جناب آقای منصفی (32110562): گرایش های اخلاق اسلامی و قرآن و متون اسلامی؛
جناب آقای عالیشاهی (32110610): گرایش مبانی نظری اسلام.

آدرس دانشگاه:
قم، بلوار امین، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه 4 و 6 ، پلاک 72، دانشگاه معارف اسلامی؛ تلفن : 321101

تذکر مهم: انجام مصاحبه منوط به ارائه کامل مدارک می باشد و در صورت عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده جهت تحویل مدارک، به هیچ عنوان امکان مصاحبه وجود ندارد و داوطلب حذف خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی وارد نخواهد بود.

 

مدارک لازم جهت انجام مصاحبه :

 1. ارائه تصویر یکی از مدارک تحصیلی زیر :
 • کپی دانشنامه سطح سه حوزوی
 • کپی دانشنامه کارشناسی ارشد مدرسی معارف اسلامی
 • کپی مدرک اتمام کفایتین (اتمام پایه ده کتبی) به انضمام کپی دانشنامه کارشناسی ارشد مرتبط
 • کپی حکم کارگزینی اعضای هیئت علمی گروه های معارف اسلامی (رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی) مورد تأیید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به انضمام دانشنامه کارشناسی ارشد.
 • ارائه کپی مدرک خبرگان بدون مدرک (مورد تایید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها)
 1. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه (یک نسخه)
 2. فتوکپی کارت ملی
 3. یک قطعه عکس 4*3 تمام رخ و جدید (پشت نویسی شده)
 4. تصویر کارت پایان خدمت یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید (مختص برادران)
 5. داوطلبان حق التدریس گروه های معارف اسلامی دانشگاه ها که سن ایشان بیشتر از 40 سال می باشد: ارائه نامه رسمی از دانشگاه محل تدریس مبنی بر تدریس در دو ترم گذشته در گروه های معارف اسلامی به همراه تصویر مجوز تدریس 3 ساله مورد تأیید معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها.
 6. واریز مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ریال به شماره حساب سیبا 2172343501007 به نام دانشگاه معارف اسلامی نزد بانک ملی، شعبه شهداء قم، کد 2708 قابل پرداخت نزد کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور و تحویل فیش بانکی به دانشگاه.

* تذکر مهم: در صورتی که داوطلب مدارک لازم برای انجام مصاحبه را نداشته باشد، علاوه بر اینکه مصاحبه انجام نخواهد گرفت، وجه پرداختی نیز به هیچ وجه مسترد نمی گردد.     

 1. کپی مدرک تأیید شده برای استفاده از سهمیه ایثارگرانی که شرایط زیر را دارا باشند :
 • جانبازان (با هر درصد جانبازی)
 • فرزند و همسر جانبازان 25% و بالاتر
 • آزادگان و فرزندان و همسران آنان
 • فرزندان و همسران شهداء
 • رزمندگانی که حداقل سابقه 6 ماه حضور متوالی یا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته باشند.
 1. ارزشیابی دائم یا موقت مدرک تحصیلی اخذ شده از کشورهای خارجی که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری تایید شده باشد
 2. کپی ریز نمرات کارشناسی ارشد

تذکر1: در صورتی که در دوره کارشناسی ارشد دروسی را نگذرانده اید و مدرک مذکور فقط بر اساس کار پژوهشی اخذ گردیده است موضوع ارسال ریز نمرات این دوره منتفی است.

تذکر2: در صورتی که تهیه و ارسال ریز نمرات بدلیل برخی تعهدات نظیر استفاده از آموزش رایگان امکان پذیر نیست این موضوع را طی نامه ای متذکر شوید.

در ضمن زمان مصاحبه علمی برای کلیه قبول شدگان مرحله اول، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 15 و 16 دی ماه 1395 خواهد بود که برنامه و ساعت دقیق مصاحبه متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکر3: حضور داوطلب در ساعات تعیین شده (که متعاقباً اعلام خواهد شد) برای مصاحبه الزامی است و این زمان غیر قابل تغییر است و عدم حضور به منزله غیبت و انصراف تلقی می شود و هیچ گونه اعتراضی وارد نخواهد بود.

نكات مهم :

 1. كليه داوطلبان مي بايست رزومه (خلاصه سوابق) علمي، تحقيقاتي، پژوهشي و اجرايي از كليه فعاليتهاي خود را براي روز مصاحبه آماده نموده (حداكثر در 3 صفحه A4)، به همراه كتب و مقالات چاپ شده (درصورت وجود) همراه خود بياورند. لازم به ذکر است بخشی از امتیاز مصاحبه برای آثار علمی و پژوهشی شماست و نتیجه عدم ارائه آثار در جلسه مصاحبه، محرومیت از این امتیاز می باشد.
  برای دریافت فایل رزومه کلیک کنید. Word      PDF
 2. كليه داوطلبان مي بايست يك نسخه از پايان نامه كارشناسي ارشد و يا سطح 3 را براي روز مصاحبه همراه خود بياورند.
 3. به دليل اينكه هماهنگي با داوطلب براي مصاحبه علمي، توسط شماره تلفن هاي موجود در فرم ثبت نام اولیه خواهد بود، تغييرات احتمالی شماره تلفن ها را به دانشگاه اطلاع دهيد.
 4. مصاحبه، علمی بوده و در حد منابع آزمون کتبی انجام خواهد شد.

 جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی دکتری 1395 دانشگاه معارف اسلامی کلیک کنید
 

**********

جهت مشاهده کارنامه کلیک کنید

منبع خبر: مركز اجراي آزمون

دانشجویی
آزمون
دفترچه دروس سرفصل ها
دستاورد ها
مطالب مرتبط