گزارش کمیسیون دانشگاه معارف اسلامی در سیزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت
28/02/1396

همایش دکترین مهدویت هر سال به همت مؤسسه آینده روشن و با مشارکت نهادهای فرهنگی، از جمله دانشگاه معارف اسلامی برگزار می گردد. سیزدهمین دوره همایش با موضوع «عصر ظهور در ادیان ابراهیمی» در تاریخ 21 و 22 اردیبهشت 1396 در مدرسه بزرگ علمیه امام کاظم(ع) قم برگزار گردید و ذیل عنایات حضرت ولی عصر علیه السلام، دانشگاه معارف اسلامی حضور پر رنگ و مثمر ثمری در این همایش داشت و عهده دار برگزاری یکی از کمیسیون های تخصصی همایش بود. از مجموع مقالات دانشگاه، 9 مقاله به کمیسیون راه یافتند و از این میان، 3 مقاله در چهل و دومین شمارگان نشریه علمی پژوهشی مشرق موعود (نشریه ویژه همایش) به زیور چاپ آراسته شد. کمیسیون از ساعت 8 تا 10 صبح روز جمعه در سالن اویس قرنی با حضور نویسندگان، اساتید و دانشجویان و جمعی از علاقه مندان مباحث مهدوی بر پا شد. شایان ذکر است ریاست کمیسیون را "حجت الاسلام و المسلمین دکتر مجید حیدری فر" بر عهده داشت و آقایان "دکتر ابوذر رجبی" و "حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدهادی منصوری" دبیران علمی کمیسیون بودند.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین دکتر شاکری زوارده ای، رئیس محترم دانشگاه معارف اسلامی در سخنانی از رئیس و دبیران کمیسیون و نویسندگان و شرکت کنندگان در کمیسیون تقدیر نمودند و برگزاری چنین همایش هایی را فرصتی مغتنم برای عرضه آثار اساتید و دانشجویان دانستند و اظهار امیدواری کردند که در سال های آینده با همت بیشتر و برنامه ریزی بهتر دانشگاه معارف اسلامی بتواند سهم بیشتری در همایش چهاردهم دکترین مهدویت داشته باشد.
یادآور می شویم به دستور ریاست محترم دانشگاه معارف اسلامی به دانشجویان شرکت کننده در کمیسیون گواهی شرکت در همایش ارائه خواهد شد و از مقالات برتر تجلیل می گردد.
 

 

منبع خبر: مديريت امور دانشجويي و فرهنگي

دانشجویی
آزمون
دفترچه دروس سرفصل ها
دستاورد ها
مطالب مرتبط