اسامی پذیرفته شدگان مرحلۀ اول آزمون ورودی دکتری 1396 دانشگاه معارف اسلامی
17/09/1396

باسمه المتعالی


« قابل توجه پذیرفته شدگان مرحلۀ اول آزمون اختصاصی دکتری سال 1396 دانشگاه معارف اسلامی »
ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در مرحلۀ اول آزمون ورودی دکتری 1396 (آزمون کتبی) دانشگاه معارف اسلامی
(برگزار شده در تاریخ 24 شهریور 1396) به اطلاع می رساند:
اسامی اعلام شده، چند برابر ظرفیت دانشگاه می باشد که پس از انجام مصاحبه علمی و در صورت کسب حدنصاب، از 4 تا 6 نفر در هر گرایش (متناسب با مجوز وزارت علوم) به عنوان پذیرفته شده نهایی جهت ثبت نام در دورۀ دکتری (روزانه) دعوت به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است سهمیه هیأت علمی و استعداد درخشان (در صورت کسب حدنصاب علمی) مازاد بر ظرفیت ذکر شده محاسبه می شود. بر این اساس لازم است:

1. کلیه قبول شدگان مرحله اول، نهایتاً تا سه شنبه 28 آذر 1396 به سایت گزینش نهاد مراجعه نموده و ثبت نام به عمل آورند؛ در صورت عدم ثبت نام تا این تاریخ، قبولی فرد، کان لم یکن تلقی می شود.


جهت ثبت نام در سامانه گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کلیک کنید.

 

2. کلیه قبول شدگان مرحله اول، مدارك مورد نياز به شرح ذیل را از روز یکشنبه 26 آذر 1396 تا روز سه شنبه 28 آذر 1396 فقط در ساعات اداری، به آدرس ذیل، به صورت حضوری تحویل کارشناسان گروه ها نمایند:
جناب آقای هاشم زاده (32110291-025) گرایش های انقلاب اسلامی و تاریخ و تمدن اسلامی؛ جناب آقای منصفی (32110562-025) گرایش های اخلاق اسلامی و قرآن و متون اسلامی؛ جناب آقای عالیشاهی (32110610-025) گرایش مبانی نظری اسلام.
آدرس دانشگاه:
قم ، بلوار امین ، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی ، بین کوچه 4 و 6 ، پلاک 72 ، دانشگاه معارف اسلامی؛ تلفن : 321101 - 025
 


تذکر: انجام مصاحبه، منوط به ارائه کامل مدارک می باشد و در صورت عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده جهت تحویل مدارک، به هیچ عنوان امکان مصاحبه وجود ندارد و داوطلب حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.

 


*** مدارک لازم جهت انجام مصاحبه دکتری :
1. اصل رسید بانکی به مبلغ 800.000 (هشتصد هزار ریال) به شماره حساب سیبا 2172343501007 به نام دانشگاه  معارف اسلامی نزد بانک ملی، شعبه شهداء قم، کد 2708، قابل پرداخت نزد کلیه شعب بانک ملی ر سراسر کشور.
* تذکر مهم: در صورتی که داوطلب مدارک لازم برای انجام مصاحبه را نداشته باشد، علاوه بر اینکه مصاحبه انجام نخواهد گرفت، وجه پرداختی نیز به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

2. ارائه تصویر یکی از مدارک تحصیلی زیر :
• کپی دانشنامه سطح سه حوزوی
• کپی دانشنامه کارشناسی ارشد مدرسی معارف اسلامی
• کپی مدرک اتمام کفایتین (اتمام پایه ده کتبی) به انضمام کپی دانشنامه کارشناسی ارشد مرتبط
• کپی حکم کارگزینی اعضای هیئت علمی گروه های معارف اسلامی (رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی) مورد تأیید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به انضمام دانشنامه کارشناسی ارشد.
• ارائه کپی مدرک خبرگان بدون مدرک (مورد تایید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها)

3. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه (یک نسخه)
4. فتوکپی کارت ملی
5. یک قطعه عکس 4*3 تمام رخ و جدید (پشت نویسی شده)
6. تصویر کارت پایان خدمت یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید (مخصوص برادران)
7. داوطلبان حق التدریس گروه های معارف اسلامی دانشگاه ها که سن ایشان بیشتر از 40 سال می باشد: ارائه نامه رسمی از دانشگاه محل تدریس مبنی بر تدریس در دو ترم گذشته در گروه های معارف اسلامی به همراه تصویر مجوز تدریس 3 ساله مورد تأیید معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها.

8. کپی مدرک تأیید شده برای استفاده از سهمیه ایثارگرانی که شرایط زیر را دارا باشند:
• جانبازان (با هر درصد جانبازی)
• فرزند و همسر جانبازان 25% و بالاتر
• آزادگان و فرزندان و همسران آنان
• فرزندان و همسران شهداء
• رزمندگانی که حداقل سابقه 6 ماه حضور متوالی یا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته باشند.

9. کپی ریز نمرات کارشناسی ارشد
تذکر1: در صورتی که در دوره کارشناسی ارشد دروسی را نگذرانده اید و مدرک مذکور فقط بر اساس کار پژوهشی اخذ گردیده است موضوع ارسال ریز نمرات این دوره منتفی است.
تذکر2: در صورتی که تهیه و ارسال ریز نمرات بدلیل برخی تعهدات نظیر استفاده از آموزش رایگان امکان پذیر نیست این موضوع را طی نامه ای متذکر شوید.

10. کپی دانشنامه سطح 2 (کارشناسی)
11. ارزشیابی دائم یا موقت مدرک تحصیلی اخذ شده از کشورهای خارجی که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری تایید شده باشد. (مخصوص فارغ التحصیلان ایرانی که در خارج از کشور تحصیل کرده اند)


 

- زمان مصاحبه علمی برای کلیه قبول شدگان مرحله اول، در بازه زمانی 9 تا 14/دی/1396 خواهد بود که برنامه و ساعت دقیق مصاحبه متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
- حضور داوطلب در ساعات تعیین شده (که متعاقباً اعلام خواهد شد) برای مصاحبه الزامی است و این زمان غیر قابل تغییر است و عدم حضور به منزله غیبت و انصراف تلقی می شود.
- جهت برنامه ریزی برای زمانبندی مصاحبه ها، داوطلبانی که قصد شرکت در مصاحبه را دارند علاوه بر تحویل مدارک در وقت مقرر، حداکثر تا تاریخ 26 آذر 1396، پیامک با متن ذیل را حتماً به شماره 3000101166 ارسال نمایند:
+a نام + نام خانوادگی+گرایش+ دوره
نکته: حرف a حتماً در ابتدای متن پیامک آورده شود.*** نكات مهم:
1. كليه داوطلبان مي بايست رزومه (خلاصه سوابق) علمي، تحقيقاتي، پژوهشي و اجرايي از كليه فعاليتهاي خود براي روز مصاحبه آماده نموده (حداكثر در 3 صفحه A4)، به همراه كتب و مقالات چاپ شده (درصورت وجود) همراه خود بياورند. لازم به ذکر است بخشی از امتیاز مصاحبه برای آثار علمی و پژوهشی شماست و نتیجه عدم ارائه آثار در جلسه مصاحبه، محرومیت از این امتیاز می باشد. برای دریافت فایل رزومه کلیک کنید.

2. هر کدام از فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی (کتاب، مقاله، تدریس، کنفرانس، مدرک زبان و ...)، اجرایی، تبلیغی و فرهنگی داوطلبان و همچنین نمره پایان نامه و معدل دوره کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد، دارای امتیاز مربوط به خود در مصاحبه است و تنها در صورتی این امتیازات محاسبه می شود که فرد، در روز مصاحبه، مدارک مورد نظر را به صورت کاملاً مستند ارائه کند؛ صرف نوشتن در فرم سوابق و رزومه و یا اعلام شفاهی و موکول کردن ارائه مدارک به روزهای بعد از مصاحبه، امتیازی را برای داوطلب به همراه نخواهد داشت و هیچ اعتراضی در این موضوع وارد نخواهد بود.

3. كليه داوطلبان مي بايست يك نسخه از پايان نامه كارشناسي ارشد و يا سطح 3 را براي روز مصاحبه همراه خود بياورند.
4. به دليل اينكه هماهنگي با داوطلب براي مصاحبه علمي، توسط شماره تلفن هاي موجود در فرم ثبت نام اولیه خواهد بود، تغييرات احتمالی شماره تلفن ها را به دانشگاه اطلاع دهيد.
5. مصاحبه، تخصصی و علمی بوده و در حیطه رشته و گرایش مربوطه و در حد کلیه کتب مرجع و اصلی می باشد و محدود به منبع خاصی نیست.
6. پذیرفته شدگان نهایی، به طور رایگان در مقطع دکتری تحصیل خواهند کرد و ورودی بهمن 96 خواهند بود.

7. کلیه داوطلبانی که مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه معارف اسلامی قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط و منوط به تأیید صلاحیت آنها توسط گزینش نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها، خواهد بود.
 


جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون اختصاصی دکتری 1396 دانشگاه معارف اسلامی کلیک کنید

جهت مشاهده کارنامه خود کلیک کنید
 

منبع خبر: مركز اجراي آزمون

دانشجویی
آزمون
دفترچه دروس سرفصل ها
دستاورد ها
مطالب مرتبط