فراخوان بیستمین همایش "کتاب سال حوزه"
29/03/1397

همایش کتاب سال حوزه، هر ساله به همت معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه، برگزار می‌شود. کتاب‌هایی که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق و ترجمه شده باشند، در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرند. شناسایی کتاب‌ها و نویسندگان برتر حوزوی و معرفی آن‌ها به جامعه علمی، تشویق و حمایت از نویسندگان کتاب‌های برتر حوزه، تقویت روحیه و انگیزه‌های تحقیق و پژوهش در حوزه و ارتقای سطح پژوهش‌های دینی و حوزوی از جمله اهداف این همایش است.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده، پایان‌ خرداد 97، آخرین مهلت ارسال اثر به این همایش است.
اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه‌های علمیه، با ارسال کتاب‌ و پایان‌نامه‌های سطح چهار می‌توانند در این همایش شرکت کنند.


شرایط آثار
ـ حوزوی بودن پديدآورندگان آثار
ـ کتاب‌هایی که چاپ اول آنها در سال 1396 شمسی باشد. (همچنین کتابهایی که طی سال‌های 1437 تا 1439 قمری و 2016 تا 2017 میلادی، برای اولین بار، توسط ناشران خارج از کشور منتشر شده‌اند)
ـ پایان‌نامه‌های سطح4 (دکتری) که در سال 1396 دفاع شده باشد.( بارگذاری تصویرصورتجلسه دفاع پايان‌نامه و فایل الکترونیکی پایان نامه با فرمت word یا pdf در هنگام ثبت‌نام، ضروري است )
ضمناً ارائه نسخه اصلی اثر، برای کتاب‌های ترجمه شده ضروری است.

روش ارسال آثار

1ـ ثبت نام اینترنتی در سایت همایش به نشانی: http://book.howzeh.org
2ـ ارسال دو نسخه از اثر به دبیرخانه همایش

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه و یا با تلفن دبیرخانه به شماره 37255890- 025 داخلی 603 الی 605 تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه 100007020 برای این همایش درنظر گرفته شده است.
خاطر نشان می شود: دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه در شهر قم، جمکران، میدان انتظار، مجتمع دارالولایه، ساختمان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، همایش کتاب سال حوزه واقع است

 

منبع خبر: معاونت پژوهش

دانشجویی
آزمون
دفترچه دروس سرفصل ها
دستاورد ها
مطالب مرتبط