اسامي پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 1395
01/06/1395

با عرض تبریک به پذیرفته¬شدگان نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 1395 دانشگاه معارف اسلامی در رشته¬های "مدرسی معارف اسلامی" و "توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی" (ورودی مهرماه)، بدینوسیله اسامی پذیرفته¬شدگان نهایی به ترتیب گرایش و نام خانوادگی به شرح ذیل اعلام می¬گردد. برادران می‌بایست در تاریخ¬های 9و10/شهریور/1395 و خواهران می‌بایست در تاریخ 11/شهریور/1395 در ساعات اداری به همراه مدارک ذیل جهت ثبت¬نام و انتخاب واحد به آدرس قم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه 4 و 6، پلاک 72 ، دانشگاه معارف اسلامی، بخش آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم ارائه مدارک یا ناقص بودن مدارک، در تاریخ مقرر، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی گردیده و فرد دیگری جایگزین خواهد شد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.
لازم به ذکر است ثبت¬نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت¬نام نهایی منوط به اعلام نظر گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و احراز سایر شرایط می‌باشد.
* پذیرفته¬شدگان محترم، در صورت هرگونه سؤال یا ابهام می¬توانند با شماره تلفن¬های 32110212-025 و 32110412-025 جناب آقای روستا (کارشناس آموزش)، تماس حاصل فرمایند.

*** مدارک لازم جهت ثبت نام ورودی های کارشناسی ارشد
1. چهار قطعه عکس 3*2 و یک قطعه عکس 4*3 زمینه سفید و پشت¬نویسی شده
2. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو دوره)
3. اصل و تصویر کارت ملی (دو دوره)
4. اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید (مخصوص برادران).
5. اصل و تصویر مدارک ایثارگری ( مخصوص افرادی که از سهمیه ایثارگران استفاده کرده¬اند)
6. اصل و تصویر مدرک تحصیلی سطح دو؛ در صورت آماده نبودن اصل مدرک سطح دو، ارائه گواهی مبنی بر اتمام سطح دو همراه با معدل کل و نیز امضای فرم تعهد مبنی بر ارائه اصل مدرک سطح دو، جهت ثبت نام موقت، الزامی است.
ـ پذیرفته¬شدگان می بایست تا 31/شهریور/95 سطح دو خود را به اتمام رسانده باشند.
7. اصل گواهی مبنی بر اتمام پایه ده کتبی مخصوص برادران (افرادی که پایه ده کتبی خود را به اتمام نرسانده¬اند، یک ترم تحصیلی فرصت خواهند داشت)
8. تعهد محضری مبنی بر تعهد تحصیل در دانشگاه معارف اسلامی
ـ این تعهد نامه از هر دفتر خانه‌ رسمی (قم و شهرستان) قابل قبول است. جهت دریافت نمونه تعهد نامه کلیک کنید.   WORD     PDF
9. تکمیل فرم مشخصات فردی (هنگام ثبت نام تکمیل می‌گردد)
10. تکمیل و تحویل فرم تعهد نامه‌ گزینش (هنگام ثبت نام تکمیل می‌گردد)
11. واریز مبلغ 500/000 (پانصد هزار) ریال به شماره حساب جاری 2172343501007 به نام دانشگاه معارف اسلامی نزد بانک ملی شعبه شهداء قم کد 2708 قابل پرداخت نزد کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور و تحویل اصل رسید فیش بانکی.
12. یک فقره چک در وجه دانشگاه معارف اسلامی، جهت تضمین تعهدات (ده میلیون ریال، بدون تاریخ)؛ چک تضمین، پس از
فارغ التحصیلی، به دانشجو برگردانده می¬شود. (صاحب چک، فردی به غیر از خود دانشجو نیز می¬تواند باشد).

*** تذکرات مهم
1. شروع کلاس ها، از تاریخ 15/شهریور/95 می باشد و عدم حضور دانشجو در کلاس، غیبت محاسبه خواهد شد.
2. پذیرفته شدگانی که مدرک سطح دو خود را نمی توانند تا تاریخ 31/شهریور/95 تکمیل کنند یا قصد انصراف دارند، با شماره
تلفن¬های ذکر شده در بالا، تماس حاصل نمایند و موضوع را اطلاع دهند تا افراد ذخیره، جایگزین گردند؛ لازم به ذکر است عدم حضور فرد در تاریخ مقرر برای ثبت نام نیز به منزله انصراف بوده و هیچ اعتراضی در این زمینه پذیرفته نخواهد شد.
3. در صورتیکه مدرک سطح دو فرد پذیرفته شده، تا تاریخ 31/شهریور/95 تکمیل نشود و جهت ثبت نام اقدام کند، مطابق با قوانین وزارت علوم با او برخورد خواهد شد.
4. کلیه پذیرفته شدگان نهایی بعد از ثبت نام قطعی، می بایست در اردوی توجیهی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان جدیدالورود (برادران و خواهران) شرکت نمایند؛ زمان و مکان این اردو، متعاقباً اعلام خواهد شد. شرکت در اردوی فوق برای تمامی دانشجویان جدیدالورود الزامی می باشد.
5. دانشجویان جدیدالورود غیر بومی خواهر متقاضی خوابگاه، می بایست هنگام ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم مربوط به خوابگاه اقدام نمایند.
6. کلیه دانشجویان جدیدالورود می بایست فرم توانمندی دانشجویان را تکمیل کنند و به مدیریت امور دانشجویی و فرهنگی تحویل دهند. جهت دریافت فرم توانمندی دانشجویان کلیک کنید.

*** توجه
در صورت هر گونه سوال یا ابهام در زمینه خوابگاه یا فرم توانمندی دانشجویان، با شماره های32110488 -025 و 32110240-025 (آقایان نجفی و دل افروز) تماس حاصل نمایید.

 

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی بر روی لینک های زیر کلیک کنید :

برادران                                 خواهران

منبع خبر: مركز اجراي آزمون

مواضيع ذات علاقة
الإنجازات
دفترچه دروس سرفصل ها