اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی نیمه متمرکز دکتری ۱۳۹۹ (سازمان سنجش)

اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون ورودی نیمه متمرکز دکتری ۱۳۹۹ (سازمان سنجش)

چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹

باسمه المتعالی

ضمن عرض سلام، به اطلاع می رساند مصاحبه علمی کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه معارف اسلامی که مدارک مصاحبه را در وقت مقرر تحویل داده و ثبت نام نموده اند، طبق جداول زمانبندی ذیل و به صورت حضوری برگزار خواهد شد. داوطلبان می بایست با رعایت پروتکل های بهداشتی و طبق برنامه زمانبندی شده در محل دانشگاه به شرح بند ۸ (بخش تذکرات مهم)، برای انجام مصاحبه حاضر شوند. بدیهی است عدم حضور در زمان اعلام شده به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد و هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود.

مصاحبه علمی برای پذیرفته شدگان مرحله اول کلیه گرایش های رشته مدرسی معارف اسلامی طبق جداول زمانبندی ذیل در تاریخ های زیر صورت می گیرد:

 • گرایش “انقلاب اسلامی” چهارشنبه و پنجشنبه ۹ و ۱۰ مهر ۱۳۹۹
 • گرایش “تاریخ و تمدن اسلامی” چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه ۹ ، ۱۰ و ۱۲ مهر ۱۳۹۹  
 • گرایش “مبانی نظری اسلام” پنجشنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ مهر ۱۳۹۹

تذکر مهم : کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول گرایش مبانی نظری اسلام، می بایست علاوه بر حضور در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمانبندی، در روز پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۳ تا ۱۸ یا روز جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۳ نیز جهت مصاحبه مدیر گروه در دانشگاه حاضر باشند (مدت زمان مصاحبه مدیر گروه حدود ۱۰ دقیقه می باشد که داوطلبان به اختیار خود، در بازه زمانی ذکر شده، می بایست در دانشگاه حاضر باشند)؛ عدم حضور در تاریخ و ساعات ذکر شده، به منزله کسب نمره صفر در این مصاحبه (مصاحبه مدیر گروه) می باشد و هیچ گونه اعتراضی نیز وارد نخواهد بود. لازم به ذکر است داوطلبان ردیف ۱ تا ۳۰ گرایش مبانی نظری اسلام هنگامی که برای مصاحبه علمی خود حاضر می شوند ، مصاحبه مدیر گروه نیز از آنها گرفته می شود ولی داوطلبان ردیف ۳۱ تا ۴۱ می بایست در بازه زمانی مربوط به مصاحبه مدیر گروه حتماً در دانشگاه حاضر باشند و مصاحبه مربوطه را انجام دهند و سپس در ساعت مربوط به مصاحبه خود که در جدول زمانبندی فوق آورده شده است نیز برای مصاحبه علمی به دانشگاه مراجعه نمایند.

 

 • گرایش “قرآن و متون اسلامی” پنجشنبه ، جمعه و شنبه  ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ مهر ۱۳۹۹
 • گرایش “اخلاق اسلامی” پنجشنبه ، جمعه و شنبه  ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ مهر ۱۳۹۹

 

تذکرات مهم :

 1. داوطلبانی که مدارک اعلام شده برای ثبت نام در مصاحبه را در تاریخ مقرر تحویل نداده اند، حق شرکت در مصاحبه را نخواهند داشت. لازم به ذکر است افرادی که مدارک را به طور ناقص ارائه کرده اند، مصاحبه شان منوط به کامل کردن مدارک در روز مصاحبه است.
 2. زمان های اعلام شده برای مصاحبه، قطعی بوده و عدم حضور در زمان اعلام شده، به منزله انصراف از آزمون تلقی خواهد شد.
 3. با توجه به اینکه زمانبندی اعلام شده تقریبی است، لطفا یک ساعت قبل و بعد از زمان اعلام شده را برای مصاحبه خود، برنامه ریزی کنید.
 4. داوطلب می بایست پانزده دقیقه قبل از زمان مصاحبه علمی خود، برای انجام امور مقدماتی مصاحبه، در محل مصاحبه حضور داشته باشد.
 5. هر کدام از فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی (کتاب، مقاله، تدریس، کنفرانس، مدرک زبان و …)، اجرایی، تبلیغی و فرهنگی داوطلبان و همچنین نمره پایان نامه و معدل دوره کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد، دارای امتیاز مربوط به خود در مصاحبه است و تنها در صورتی این امتیازات محاسبه می شود که فرد، در روز مصاحبه، اصل مدارک مورد نظر را به صورت کاملاً مستند ارائه کند؛ صرف نوشتن در فرم سوابق و رزومه و یا اعلام شفاهی و موکول کردن ارائه مدارک به روزهای بعد از مصاحبه، امتیازی را برای داوطلب به همراه نخواهد داشت و هیچ اعتراضی در این موضوع وارد نخواهد بود.
 6. کلیه داوطلبان می بایست یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا سطح ۳ را نیز برای روز مصاحبه همراه خود بیاورند؛ دانشجویان آموزش محور لازم است به جای پایان نامه، گزارش سمینار آموزش محور را ارائه نمایند.
 7. امتیاز آزمون کتبی سازمان سنجش ۵۰ درصد، امتیاز سوابق آموزشی و پژوهشی ۲۰ درصد و امتیاز مصاحبه ۳۰ درصد می باشد؛ لازم به ذکر است مصاحبه تخصصی در حیطه رشته و گرایش مربوطه و در حد کلیه کتب مرجع و اصلی می باشد و محدود به منبع خاصی نیست.
 8. محل برگزاری مصاحبه کلیه گرایش ها، در دانشگاه معارف اسلامی به آدرس : قم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، بین کوچه ۴ و ۶ ، پلاک ۷۲ می باشد. (تلفن های دانشگاه : ۳۲۱۱۰۱-۰۲۵ و ۳۲۱۱۰۲۰۰-۰۲۵)
 9. نتایج نهایی آزمون ورودی نیمه متمرکز دکتری ۱۳۹۹، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد؛ خواهشمند است، نتایج را به هیچ عنوان از دانشگاه پیگیری نفرمایید.
 10. در صورت داشتن هرگونه سؤال، ابهام یا درخواست درباره مصاحبه می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

* جناب آقای هاشم زاده (۳۲۱۱۰۲۹۱-۰۲۵): گرایش های مبانی نظری اسلام، تاریخ و تمدن اسلامی، انقلاب اسلامی.

* جناب آقای منصفی (۳۲۱۱۰۵۶۲-۰۲۵): برای گرایش های قرآن و متون اسلامی، اخلاق اسلامی.

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹  (سازمان سنجش)  گرایش انقلاب اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹  (سازمان سنجش)  گرایش تاریخ و تمدن اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹  (سازمان سنجش)  گرایش مبانی نظری اسلام

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹  (سازمان سنجش)  گرایش قرآن و متون اسلامی

 

جدول زمانبندی مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۹  (سازمان سنجش)  گرایش اخلاق اسلامی

منبع خبر: معاونت آموزشی