برگزیده شدن رساله دکتری سرکار خانم دکتر هاشمیان فارغ‌التحصیل دکتری دانشگاه معارف اسلامی

برگزیده شدن رساله دکتری سرکار خانم دکتر هاشمیان فارغ‌التحصیل دکتری دانشگاه معارف اسلامی

چهارشنبه, ۲ تیر, ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه معارف اسلامی، رساله سرکار خانم دکتر فاطمه‌السادات هاشمیان فارغ‌التحصیل دکتری رشته مدرسی مبانی نظری اسلام از دانشگاه معارف اسلامی، رتبه سوم آثار برگزیده دهمین فراخوان انتخاب رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به خود اختصاص داد.
در دهمین فراخوان انتخاب رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، پس از اتمام سه مرحله‌ داوری، رساله سرکار خانم دکتر فاطمه‌السادات هاشمیان فارغ‌التحصیل دکتری رشته مدرسی مبانی نظری اسلام از دانشگاه معارف اسلامی، با عنوان «کشف نظریه اسلامی پیشرفت فرهنگی بر اساس مبانی انسان‌شناختی علامه طباطبایی(ره)» از میان ۱۳۵ اثر برگزیده، رتبه سوم را کسب کرد.
لازم به ذکر است که این رساله با راهنمایی اساتید: حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر خسروپناه و جناب آقای دکتر گرامی (عضو هیأت علمی گروه آموزشی مبانی نظری اسلام) و مشاوره استاد حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر سید احمد غفاری قره‌باغ انجام شده است.
هر ساله مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری قدردانی به عمل می‌آورد. از دوره دهم این فراخوان، اعطای امتیازات دیگری شامل دعوت از برگزیدگان مذکور به عنوان سخنران نشست‌های اندیشه‌ورزی و بهره‌مندی از ظرفیت علمی آنها در اندیشکده‌های مرکز الگو در دستور کار قرار دارد. در دهمین دوره این فراخوان تعداد ۱۳۵ رساله و پایان‌نامه برتر به دبیرخانه فراخوان واصل شد که براساس شاخص‌های علمی و تخصصی، مورد داوری قرار گرفته و در نهایت ۵ اثر به شرح زیر برگزیده شدند:


دانشگاه معارف اسلامی ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت به حضور سرکار خانم دکتر هاشمیان، با امید آثار پربارتر، توفیق روزافزون ایشان را از خدای متعال مسئلت می‌نماید.
برای رؤیت خبر در سایت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اینجا کلیک کنید.

منبع خبر: روابط عمومی